masaż, masaże

masaż, masaże cennik

Masaż profilaktyczny
Masaż profilaktyczny. Masaż profilaktyczny (masaż zapobiegawczy): zabieg, podczas którego wykorzystuje się różne rodzaje masażu, stosowany u osoby zdrowej lub niemającej wyraźnych objawów chorobowych w celu zadziałania na wszystkie układy i narządy organizmu, aby utrzymać pełną sprawność psychiczną i fizyczną.

Wykonywany jest w celu przyspieszenia odprężenia zmęczonych mięśni, pobudzenia krążenia krwi i limfy, przez co odciążona jest praca serca, a także utrzymania mięśni, stawów i elementów okołostawowych w pełnej sprawności.

Masaż odchudzający
Masaż odchudzający. Masaż odchudzający to dość skuteczny sposób na cellulit i spalanie tłuszczu gromadzącego się w nadmiernych ilościach w różnych miejscach na ciele, szczególnie na udach, pośladkach, a nawet plecach.

Dzięki pobudzeniu krążenia krwi i limfy, usprawnione jest oczyszczanie organizmu z toksyn.

Masaże antycellulitowe to także bardzo przyjemne zabiegi odchudzające i relaksujące, które można przeprowadzać w domu lub w salonie u profesjonalnego masażysty.

Masaż izometryczny
Masaż izometryczny. Masaż izometryczny stosowany jest jako pomoc w rehabilitacji – w stanach po częściowym unieruchomieniu kończyn, po urazach – tam gdzie nastąpiło osłabienie mięśni, lub po dłuższej rekonwalescencji.

Wykonywany jest również jako masaż odchudzający, który redukcje podskórną tkankę tłuszczową, oraz masaż przyczyniający się do wzrostu masy i siły mięśniowej.

Masaż izometryczny polega na intensywnym treningu mięśni podczas skurczu izometrycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.