masaż gorącymi kamieniami.

książka telefoniczna
książka telefoniczna

masaż Bydgoszcz, masaże Słupsk gorącymi kamieniami.

 

Nie każdy z nas lubi nowości. Są jeszcze osoby, które np. poprzez nazwę ? masaż Słupsk gorącymi kamieniami? uważają, że ord razu na ciało podawane są niebotycznie gorące kamienie i się po prostu boją. W tym przypadku jednak uspokajamy. Wygląda to nieco inaczej. Na samym początku nasze ciało jest przygotowywane przez masażystę. Dzięki temu temperatura naszego ciała wzrasta i ta różnica nie jest już tak duża. Możemy zatem powiedzieć, że masaż Bydgoszcz gorącymi kamieniami to połączenie tradycyjnego masażu z gorącymi kamieniami bazaltowymi. O same temperatury naprawdę nie mamy się co martwić. Wszystko jest ustawione w taki sposób, by sam masaż Bydgoszcz sprawiał nam przyjemność. Jego efekty są właściwie bardzo podobne do większości masaż Bydgoszczy relaksacyjnych. Dzięki niemu możemy się zatem zrelaksować. Nasze ciało i umysł może się w tym czasie zregenerować. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy może sobie pozwolić na taką formę relaksu. Nie zaleca się go kobietom w ciąży, osobom z niewydolnością serca czy mające stany nowotworowe.

Masaże Słupsk gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami. Masaż gorącymi kamieniami to odmiana masażu klasycznego, znana od czasów starożytnych. Polega na położeniu podgrzanych, płaskich kamieni na kluczowe partie ciała.

Niekiedy masażysta dodatkowo masuje ciało kamieniami.

Masaż gorącymi kamieniami ma na celu zrelaksowanie i wyciszenie. Jest on pomocny w przypadku bólu pleców, słabego krążenia, zapalenia stawów i kości, stresu, bezsenności oraz depresji.

Masaż shiatsu
W języku japońskim słowo „shiatsu” oznacza „naciskać kciukami”. Współcześnie masaż shiatsu zaleca używanie również dłoni, łokci, kolan, a nawet stóp.

Masaż leczniczy shiatsu nazywany jest akupresurą bez igły. Głównym celem masażu jest usprawnienie pracy całego organizmu.

Posiłkuje się on na technikach akupresury zaczerpniętych ze starożytnej medycyny chińskiej

One Reply to “masaż gorącymi kamieniami.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.