książka telefoniczna województwo dolnośląskie

książka telefoniczna województwo dolnośląskie (informacje i zakup – 692851633) – pełna baza wraz z programem do wyszukiwania danych w dowolnym zakresie, zawiera i osoby prywatne (numery telefonów stacjonarne i komórkowe) i firmy (numery telefonów stacjonarne i komórkowe)

interfejs

w sprzedaży posiadamy inne książki telefoniczne, w tym całej Polski, oraz możemy wygenerować dowolne dane z dowolnego województwa i w dowolnym formacie. Polecamy również: książka telefoniczna Kaszuby

Stara książka telefoniczna, czy nowoczesny e-book? Światowy rozwój cywilizacji tak się rozpędził, że na każda dziedzinę ma ogromny wpływ. Jednym z ostatnich hitów jaki wszedł na rynek są elektroniczne książki, kryjące się pod nazwą e-book. Są to elektroniczne wersje popularnych książek przeznaczone na smarftony, tablety czy specjalne czytniki. Wielu jest zwolenników, tej nowoczesnej metody czytania, ale ma ona również swoich przeciwników. Czy książka w telefonie czy specjalnie stworzonym do tego urządzeniu jest tak samo wartościowa jak ta zwykła papierowa? Treść oczywiście jest taka sama, ale jej forma, zupełnie inna. Z jednej strony nowoczesność, z drugiej tradycja i staroświeckość. Jednak starsi ludzie, którzy kochają zapach nowej książki, tego papieru i drukarskiego tuszu, tak łatwo na e-book się nie przestawią. Ci natomiast, co idą z duchem czasu odstawią ciężkie tomy, pozostawiając je w księgarniach, a do torebki i plecaka włożą elektroniczne urządzenie. Urządzenie, w którym książki zawierają się w plikach, nie ważąc absolutnie nic, nie pachnące, ale za to bardzo nowoczesne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.